0

Žižkův vraždící palcát XLVIII. (21. 9. 2019 – TÁBOR – Housův mlýn)

Žižkův vraždící palcát XLVIII.

  • Krčma otevřena od 11:00 hod., začátek od 16:30!
  • Vstupné na místě: 249,- Kč
  • Na místě již tradičně zajištěn velký výběr CD, MC, LP, triček a dalšího UG materiálu!
  • Facebook událost
  • Bandzone událost
  • Mapa Housův Mlýn

Program:

Kapely: Start Konec
Ytivarg 16:30 17:00
Elysium 17:20 17:55
MORTIFILIA 18:15 18:55
Minority Sound 19:15 19:55
F.O.B. 20:15 20:55
Godless Truth 21:15 21:55
Čad (SK) 22:15 23:00
Rise of Surya 23:20 0:00
ENDLESS DRAIN 0:20 1:00

Potvrzené kapely

Čad

Abychom to okořenili trochu zahraničím, tak jsme si pro Vás připravili legendární Slovenský ČAD! Pro ty co je neznají, jedná se o nekompromisní violence thrash metal a aby toho nebylo málo, tak je zpíván slovensky! Kapela je na scéně od roku 1994 a zahráli na spoustě festivalů a několika zemí, třeba hráli v Brazílii, Německu, Itálii, Dánsku, Švédsku…. Kdo byl letos na Brutal Assault, tak se mohl přesvědčit, že se jedná o brutální nářez.


Minority Sound

Minority Sound vydali letos v dubnu nový album TOXIN, který je temný, jak sklepní prostory středověkých mučíren. Od začátku své existence se MINORITY SOUND zaměřili na cyber metal a s věkem jen zrají. Od minulého alba, který bylo ohromnou divočinou, se trochu zklidnili a posunuli k temnějším tématům. Album je taková osobní zpověď kytaristy Otuse, když pocházel těžkým životním obdobím a rozhodl se negativní energii zhmotnit do podoby nové desky. Aktuální novinkou je, že došlo k výměně na postu bubeníka a ke kapele se přidal nový bubeník Libor z Desire For Sorrow.


YTIVARG

Další kapela je venku – kdo jsou YTIVARG? Tajná frakce elektrotechnické destrukce, aktivovaná počátkem roku 2015 po ukončení činnosti zvrhlíků ISACAARUM. Performery YTIVARG jsou: F.C. (kytara), MICULA PARVA (řev), ONDRA (bicí) a ZDENĚK (basa). YTIVARG drtí elektrikářský grind-black nejhrubšího zrna s příměsí dalších ingrediencí. Své hlukové vibrace mají zaznamenány na prozatím posledním studiovém záseku s názvem WARDENCLYFFE (2017).


Endless Drain

Táborská metalová omladina, která se s tím vůbec nesere! Tihle kluci vám zahrají nekompromisní thrash/death metalovou smršť, na kterou budete zírat s otevřenou pusou. Už mají za sebou pár koncertů po ČR, dokonce si i letos zahráli na Brutal Assaultu, sice ne na oficiální stagy, ale vymetli vedlejší Jameson stage. Přes velkou nepřízeň počasí se na nich sešla pěkná parta lidí a dokonce proběhl i cirle pit a nějací cizinci si od nich zakoupili CD! Určitě neváhejte přijít podpořit naší metalovou budoucnost a poslechnout skladby z poslední desky “War of my hate”!


Godless Truth

Veteráni death metalové scény u nás, kteří první nahrávku vyvrhli už v roce 1994! Mají na kontě několik alb, splitka se zahraničními kapelami a stovky koncertů u nás i tour v zahraničí. Na jejich hudební cestě se potkali s takovými jmény, jako jsou Cannibal Corpse, Necrophagist, Suffocation, Kataklysm, The Faceless a dalšími. Zahráli na festivalech Neurotic Deathfest (Nizozemí), Rotterdam Deathfest (Nizozemí), Gothenburg Deathfest (Švédsko), Fuck the Commerce (Německo), Brutal Assault (CZ) a alba vydávali u nás i v zahraničí. Můžete se prostě těšit na opravdovou pecku na poli metalové muziky.


F.O.B.

Tak kdo by neznal tuhle starou gardu, která na Žižkáči vystupuje skoro každého Žižku, určitě je Vám nemusíme představovat. Snad jen můžeme říci, že mají nového kytaristu, kterého jste mohli vidět už na Metalové Brusírně a navíc prý dojde k obměně setlistu za “mimo standardní”! Na co musíme také upozornit je, že příští rok bude F.O.B. hrát na scéně 25 let a k tomu chystají materiál na novou desku! Myslíme si, že je na co se těšit, tak koukejte dorazit, zapařit a zpřelámat si nějaké ty kosti!


Elysium

Už je to 5 let, co byli naposledy na Žižkovi a musíme říci, že od té doby ušli vskutku dlouhou cestu. Jako příklad můžeme uvést, že letos roztočili celý Brutal Assault, kde podali strhující výkon a na to, že hráli jako první, přišla spousta lidí! Elysium se dají charakterizovat jako moderní death metal, který sice můžete slyšet u spousty kapel, ale jak již bylo zmíněno, vynikají hyperaktivním nasazením a skvělou technikou jejich bubeníka. Na Žižkovi představí své nové album The path of no return, které je k poslechu na YouTube.


Rise of Surya

Z tábora VICTIMS dorazila špatná zpráva o stavu kytaristy a bohužel nemohou vystoupit. Podařilo se nám domluvit plnohodnotnou náhradu a to v podobě death metalových progress šílenců Rise of Surya! Níže můžete poslechnout jejich první singl Rise of Surya Máme se na co těšit!


Mortifilia

Bohužel se nám stala menší nepříjemnost a to ta, že BEAST WITHIN THE SOUND nemohou z osobních důvodů vystoupit. Náhrada není nikdo o nic menší než pravý death metalový masakr trnovou korunou – MORTIFILIA! Držte si klobouky


Kde nás najdete?


Žižka crew

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..